ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kto je DJ Mike?

“Dj Mike je obľúbený a populárny slovenský DJ z okolia Žiliny s pôsobením po celom Slovensku. Na 1 pódiu účinkoval s umelcami ako: Ego, Rytmus, Gamba, 4D, Eusébio Nicolas Ména, Suvereno, Grupo Caliente, Mário Lopéz, Team Cuba a iní.”

Prečo DJ Mike?

“Dj Mike má viac ako 10 ročné skúseností z hrania na rôznych podujatiach (diskotéky, plesy, svadby, stužkové, festivaly, módne prehliadky, firemné akcie a iné). Ku každému podujatiu pristupuje individuálne, zodpovedne a so 100 % nasadením. O kvalite tohto DJa svedčia mnohé pozitívne referencie. Medzi významných klientov patria napríklad: Avon, Alianz, OC Miráž, Holiday Inn, Humno Tatry, Unique Club, mesto Žilina a iné.”

Aké podujatia hrá DJ Mike?

“Dj Mike už viac ako 10 rokov uspokojuje potreby klientov z rôznych oblastí. Najčastejšie sa jedná o diskotéky, svadby, stužkové, plesy, firemné podujatia, mestské podujatia, módne prehliadky. DJ Mike je flexibilný DJ, ktorý sa ochotne prispôsobí akémukoľvek podujatiu a požiadavkám klientov.”

Kde môžem vidieť DJ Mike?

“Dj Mike každoročne pôsobí na najväčšom latino festivale Kubánska noc, ktorý sa každoročne teší návštevnosti viac ako 4 000 hostí. Počas letných mesiacov hráva na exotickej pláži Lážo Plážo v centre Žiliny na OC Miráž. Ako resident DJ pôsobí v obľúbenom cocktail bare Hurricane. Každoročne taktiež pôsobí na obľúbenom Valentískom plese mesta Čadca.”

Aká hudba sa bude hrať?

“Dj Mike ku každému podujatiu pristupuje individuálne a zodpovedne. Hudba závisí od typu podujatia. Pred konaním podujatia sa s klientom dohodne približná predstava, čo a ako sa bude hrať. Taktiež sa dohodne „black list“ – piesne, ktoré by sa nemali hrať.”

Cenová ponuka?

“Pre vytvorenie cenovej ponuky je potrebné e-mailom alebo telefonicky uviesť:
– Typ podujatia (diskotéka / svadba / stužková / ples / festival / firemná akcia / iné):
– Miesto podujatia:
– Dátum podujatia:
– Približný čas začiatku a konca podujatia:
– Kontakt na zodpovednú osobu:
– Približný počet hostí:

Ako prebieha rezervácia?

“Rezerovanie podujatia je možné telefonicky alebo e-mailom. Pri súkromných podujatiach (svadby, stužkové a iné) je potrebné aj osobné stretnutie – najneskôr 2 týždne pred konaním podujatia. Záloha je 50 % z ceny a platí sa po dohode oboch strán.”

Zrušenie podujatia?

“Ak klient zruší podujatie aspoň 1 mesiac pred konaním podujatia a zaplatil zálohu bude mu vrátených 100% z uhradenej sumy. Ak klient zruší podujatie menej ako 1 mesiac pred konaním podujatia záloha mu nebude vrátená. DJ Mike aktívne spolupracuje s najlepšími odborníkmi vo svojom obore a v prípade, že nemôže odohrať podujatie (zdravotné alebo iné vážne problémy) zabezpečí za seba kvalifikovanú náhradu alebo poskytne klientom kontakty na DJ profesionálov.”